Didziausias kaminu pasirinkimas Lietuvoje

Перейти к содержимому

Главное меню

ISOKERNModulinis kaminas Isokern


ISOKERN - tobulos šiuolaikines kaminu sistemu konstrukcijos, moduline sistema . Eelementai gaminami iš vulkanines pemzos (išakijusi lava), specialiai gabenamos iš Islandijoje esančio Hekla vulkano. Pemza – tai naturalios kilmes medžiaga, gaunama iš žemes širdies ir idedama tiesiai i kamino širdi. Iš Islandijos pemza gabenama i Daniją, kur „Isokern“ gamyklose iš šios medžiagos formuojami kaminu sistemoms skirti blokeliai.
Pemzos pranašumas tas, kad ji pabuvusi ugnikalnio viduje tampa itin atspari temperaturu kaitai, joje nebelieka dujiniu junginiu, todel atlaiko ne tik kamino ugnies karšti (kaisdama medžiaga nesiplečia, nesikeičia jos matmenys), bet ir didžiausią speigą. Be to, ji išsiskiria puikiomis izoliacinemis ypatybemis ir neleidžia prarasti šilumos. Tokia sistema tvirta, bet kartu ir lengva, del to neapkrauna konstrukcijos ir yra lengvai montuojama.
„Isokern“ kaminu sistemos gali buti naudojamos tiek montuojant naujus kaminus, tiek juos renovuojant. Šiuos kaminus galima naudoti skystojo ir kietojo kuro katilams. Europoje „Isokern“ gaminiai naudojami jau 60 metu, o Danijoje užima beveik 95 proc. moduliniu kaminu rinkos.
Techniniai duomenys
Apvalus dūmtraukis iš lavos akmens (vienguba sistema).
Ø200 mm , 400 x 400 x 250 mm, 28 kg/vnt. ~112 kg/metras bėginis.
Ø160 mm,   360x360x250 mm, 27kg/vnt. ~108 kg/metras bėginis.
Galima eksploatuoti su prietaisais iki 63 kW galingumo, kurių išmetamųjų dujų temperatūra nuo 150 0C iki 600 0C.
Kaminų sistema Isokern gali būti montuojama 20 mm atstumu iki degių konstrukcijų, tarpą užpildant A1 klasės ugniai atsparia izoliacija. Isokern kaminų sistemos negalima standžiai sujungti su pastato konstrukcijomis, kad tai nevaržytų laisvo kamino judėjimo dėl temperatūrinio plėtimosi. Kaminą Isokern patartina tinkuoti padengiant visą jo paviršių.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню